iskelehouse | holiday flats

 • haydarpasa1
 • iskelehouse_logo
 • anadolu1
 • fener1
 • iskele-house
 • kadikoy5

Firma Kategori: Balayı OtelleriFirma Etiketler: Balayı Oteli İstanbul

Profil
Profil
Photos
Harita
Değerlendirmeler
İlgili listeleme
 • Küçük bir tatil için mi geldiniz? Yoksa bir konferansa mı? Beş gün mü kalacaksınız, yoksa bir ay mı? O zaman doğru adrestesiniz. İstanbul’un cazibe yerlerinden olan Kadıköy’ün merkezi konumunda yedi adet konforlu dairemiz bulunmaktadır. İki dairemizde 4 kişiye kadar, dört dairemizde 5 kişiye kadar ve bir dairemizde 9 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyoruz. Hem Sabiha Gökçen hem Atatürk Havalimanı’ndan iskele house’a kolayca ulaşabilirsiniz. Kadıköy hem Anadolu hem Avrupa Yakası’nda gezmek, çalışmak ve yaşamak için ideal bir yerleşim yeridir. Kadıköy’ün kendisi de keşfedilmeye değer bir semttir: mağazalar, lokantalar, kahveler, balık pazarı ve Marmara Denizi manzaralı çay bahçeleri sizi bekliyor.

  iskele house
  Varış

  Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Havataş otobüsü (www.havatas.com) sizi Kadıköy’e getirir. Kadıköy’deki duraktan iskele house’a birkaç dakika içinde yürüyebilirsiniz. Atatürk Havalimanı’ndan gelirseniz, Taksim’e giden Havataş servisine binip Bakırköy Deniz Otobüsü İskelesi’nde inin. Deniz otobüsüyle Kadıköy’e gelin. Kadıköy İskelesi’nden iskele house’a 15 dakikada yürüyebilirsiniz.

  iskele house
  Gezmek

  iskele house’ta kaldığınızda, Kadıköy iskelelerinden Avrupa Yakası’ndaki tarihi ve modern yerleşim alanlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Eminönü, Karaköy, Beşiktaş ve Kabataş’a sık sık vapur ve motorlar kalkmaktadır (www.sehirhatlari.com.tr) . Ayrıca Kadıköy’den vapurla Adaları da ziyaret edebilirsiniz. Anadolu Yakası’nda yeni faaliyete geçen Metro, otobüsler ve dolmuşlar sizi istediğiniz yere ulaştırır. Karşı yakada ise tramvay, füniküler, metro ve otobüs (www.istanbul-ulasim.com.tr) ağlarından faydalanabilirsiniz. Arabanız ile Kadıköy’e gelmişseniz, sokağımızda güvenlikli, ücretli oto park yeri vardır.

  iskele house
  Tarihi ve Canlı Semt Olarak Kadıköy

  iskele house çok sakin bir sokakta olmasına rağmen aynı zamanda çok merkezi bir konumda. Mahallemizde fırın, pastane, manav, bakkal, market ve banka şubeleri bulunur. Kadıköy’ün en güzel taraflarından birisi trafiğe kapalı olan sokakları. Orada herkesin zevkine hitap eden kafe, lokanta ve barlar bulunmaktadır. Ayrıca kitapevleri, müzik dükkanları, antikacılar, balık pazarı, aktarlar, elbise mağazalarıyla çok renkli ve canlı bir İstanbul köşesi keşfedersiniz. Biraz da kültürel aktivite istiyorsanız, Kadıköy’ün tarihi Süreyya Operası (www.sureyyaoperasi.org), Barış Manço Kültür Merkezi (www.bmkm.gen.tr) ve onlarca sinema salonu sizi bekliyor. Binamızdan beş dakika yürüme mesafesinde Tepe Nautilus alışveriş merkezi bulunmaktadır.

 • No Records Found

  Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.

  Google Map Not Loaded

  Sorry, unable to load Google Maps API.

 • Değerlendirme bırak

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir