Dünyaca Ünlü Ayakkabı ve Çanta Markası Jimmy Choo

Düğün günü gelinlerin en önemli aksesuarlarından biri şüphesiz ayakkabıları! Bu özel gününde gelinler hem kişiye özel tasarlanmış hem de rahat ayakkabı tercih etmek istiyorlar. Dünyaca ünlü ayakkabı ve çanta markası Jimmy Choo’nun da gelinler için özel olarak tasarladığı koleksiyonlar var. Jimmy Choo’nun gelinler için hazırladığı koleksiyonlar; babetlerden, sandaletlerden, bantlı topuklulardan ve ince zarif stilettolardan oluşuyor. Bu koleksiyonlar Swarovski taşlarıyla süslenmiş, boncuk, dantel ve narin tüy detaylarının kullanıldığı zarif ayakkabıları kapsıyor. Yine aynı şekilde Jimmy Choo’nun gelin ayakkabısı koleksiyonlarında sandaletler, dekolte ayakkabılar ve topuksuz düz ayakkabılar yeni stilleriyle yeniden yorumlanıyor. Taşlı, bileğe asılan veya elde tutulan çeşitli stillerde zarif abiye el çantaları da koleksiyonu tamamlıyor.

Aynı zamanda marka; ayrıntılara önem veren gelinler için marka imzası olan stilleri çeşitli renk ve dokularla kişiselleştirme imkanı sunarak Özel Sipariş imkanı sunuyor. Ayrıca bu özel günü unutulmaz kılmak ve özel bir hatıra oluşturmak için gelinlerin adlarının baş harfleri ya da düğün tarihi ayakkabılarının tabanına metal harflerle ekleniyor. Böylece tasarımlar kişiselleştirilebiliyor.

Biz de Jimmy Choo’nun gelinler için hazırlamış olduğu özel koleksiyonlarından, sizin de sevebileceğinizi düşündüğümüz bazı gelin ayakkabıları seçtik!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir