Gelinlikler.com Mağaza Temsilcisi Olun, Sürekli Aylık Kazancınız Olsun.

Gelinlikler.com ile çalışmak ister misiniz? Gelinlik mağazalarını dolaşıp, Gelinlikler.com üzerinden onların tanıtımını yapmak, onların daha çok satış yapmasını sağlamak tam size göre ise, aradığımız mağaza temsilcilerinden biri de siz olabilirsiniz!

Gelinlikler.com gelinlik mağaza sahiplerinin kendi websitelerini oluşturup, birçok farklı fonksiyonlarla, hem gelinliklerini, hem de mağazalarını tanıtabilecekleri hizmetleri barındırır. 

Gelinlikler.com tamamiyle şeffaf ve aylık abonelik prensibiyle çalışır. Mağaza sahipleri istedikleri anda AYLIK üyeliklerini başlatıp, istedikleri anda iptal edebilirler; böylelikle sadece sitemizden fayda sağlayabiliyorlarsa üye kalırlar. Gelinlikler.com Temsilcilerinin amacı mağaza sahiplerine en çok faydayı sağlamaktır, bu şekilde mağaza sahibi aboneliğini devam ettirecek ve temsilciler de abonelik ücretinden baştan belirlenmiş olan oranda kazanç sağlamaya devam edeceklerdir.

Temsilcilerimiz, abonelik ücretinden sağlayabilecekleri sürekli aylık kazanç yanında, mağazaların tanıtımlarını yapabilecekleri ek hizmetlerin satışlarından da kazanç sağlayabileceklerdir. Bu ek hizmetler ile ilgili olarak Gelinlikler.com temsilcilere ek eğitimler verir.

Gelinlikler.com Mağaza Temsilcisi olmak isterseniz,  adresimize email gönderebilirsiniz veya aşağıdaki formu doldurup bize kendinizi tanıtabilirsiniz:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir