Kate Middleton’ın Gelinliği

previous arrow
next arrow
Slider

Kate ve William artık resmi olarak evli. Biz de sizlere tüm dünyada milyonlarca kişi tarafından  yakından takip edilen bu görkemli düğünün detaylarını ve fotoğraflarını yayınlıyoruz. Düğünün dünya genelinde 180 farklı ülkede yaklaşık 2 milyar kişi tarafından televizyon ekranlarından izlendiği tahmin ediliyor.

İngiltere veliahtlarından Prens William !5 yıl önce annesinin cenaze töreninin yapıldığı Westminister Klisesi’nde 29 Nisan’da hayatının en mutlu gününü yaşadı. Halktan biri olan Kate Middleton evlilikle birlikte en yüksek mertebe olan düşes ünvanını aldı. Kate Middleton, Kraliçe 2.Elizabeth’in torunu ve Birleşik Krallık tahtının ikinci sıradaki varisi Prens William’la masal gibi bir düğünle evlendi.2001 yılında eğitim gördüğü İskoçya’daki St. Andrews Üniversitesi’nde Prens’le tanışan Middleton İngiliz Kraliyeti’nin az sayıdaki gelinlerinden biri oldu.

Kate, saçına yine el ile çiçek nakışları yapılarak süslenmiş ipek tülden yumuşacık bir duvak ve elmaslarla bezeli bir taç takmıştı.… Saçlarını açık bırakmayı seçen gelinin duvağına ise Kraliçe’nin ödünç verdiği Cartier marka bir taç takılmıştı.1936′da yapılan tacı Kraliçe Elizabeth’in babası V. George, York Dükü olduğu günlerde eşi için satın almış. Kraliçe’nin annesi de 18. yaş gününde Elizabeth’e hediye etmiş bu tacı.

Makyajından bahsedecek olursak da son derece sade bir makyaj tercih etmiş. Bu arada gelinin makyajını kendisinin yaptığını da belirtelim.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir